top of page

YASAL UYARI

 

Sayın Ziyaretçilerimiz,

 

http://elorholding.com/ sitesini kullanmadan önce, aşağıda belirtilen uyarıları lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz. 

 

İşbu web-sitesini kullanmakla aşağıda sayılan şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. 

 

Elor Holding A.Ş. bildirim yapmaksızın, muhtelif zamanlarda aşağıda belirtilen telif hakkı bildirimi ve yasal uyarı bölümlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

1. Telif Hakkı

İşbu internet sitesi dahilinde yer alan tüm materyaller üzerinde; fikri mülkiyet hakkı Elor Holding A.Ş.’ye aittir. Tüm metinler, resimler, grafikler, ses, video ve animasyon dosyaları ve ayrıca bunların düzenlemeleri, fikri mülkiyet hakkının korunması için telif hakkı ve diğer yasalara tabidir. Bunlar, ticari veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, değiştirilemez ve başka web sitelerinde kullanılamaz. 

 

2. Ticari markalar

Aksi belirtilmediği sürece işbu internet sitesinde bulunan markalar Elor Holding A.Ş.’ye ait veya iştiraki olan yasal olarak korunan markalarıdır. Bu özellikle sitede bulunan tüm logolar ve amblemler için geçerlidir.

 

3. Bilgilerin Doğruluğu 

Elor Holding A.Ş., site içeriğinin doğru ve güncel olmasını sağlamak için makul özeni gösterse de bu web sitesinde bulunan içeriğin doğruluğu, düzeni, güncelliği ve eksiksizliği konusunda beyan ve taahhütte bulunmamaktadır.

 

Elor Holding A.Ş., herhangi bir zamanda bu web sitesinin biçim ve içeriğini değiştirme, herhangi bir zamanda ve bildirim yapmaksızın bu web sitesinin kullanımını herhangi bir sebeple durdurma ve erişimini engelleme hakkına sahiptir.

 

Elor Holding A.Ş., bu web sitesinde bulunan içeriğe erişim, içeriğin kullanımı ya da başkaca şekilde bu sitenin kaynak gösterilmesinden doğabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan ve bu web sitesi veya bu web sitesinin bağlantılı olduğu web sitelerinde bulunan içeriğe erişim, içeriğin kullanımı veya içeriğin esas alınmasından kaynaklanan ceza gerektiren veya başkaca kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. 

 

4. Yetkili Hukuk ve Yargılama Yetkisi

İşbu Web-Sitesi ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacak olup, yetkili mahkeme İstanbul Mahkemeleridir. 

 

5. Güncelleme

İşbu Yasal Uyarı’yı muhtelif zamanlarda gözden geçirebilir, tadil edebilir veya yenileyebiliriz. Güncellenmiş Yasal Uyarı’yı http://elorholding.com/adresinde bulunan internet sitesinden yayımlanacak olup yenilenen şartlar, yayım tarihi itibari ile yürürlüğe gireceklerdir.

 

 

Elor Holding A.Ş., 

 

Son Güncelleme Tarihi: 22.10.2019

bottom of page